Müşteri Yorumlarımız


Y.M (ZONGULDAK)

Çok mutluyum MORE MALE kullandım ve sperm sayım ve kalitem arttı,evliliğimi MORE MALE e borçluyum.


M.V (İSTANBUL/GÖZTEPE)

MORE MALE i bir arkadaşım tavsiye etti ona da bir başka arkadaşı tavsiye etmiş ,düzenli kullnadım ve cinsel isteksizlik kayboldu ve cinsel arzum çok arttı ,herkese tavsiye ederim.


Ç.S ANKARA/MAMAK 

Çok zor bir dönem geçirdim o sırada MORE MALE ile tanıştım ve hayatımın akışı değişti var olan bütün PROSTAT şikayetlerimeden düzenli kullanım sonucu kurtuldum,iyi ki varsın MORE MALE


A.T /TRABZON 

Kısırlık tedavisi görüyordum ve Doktorumun önerisi ile MORE MALE kullanmaya başladım ve sonucunda tadavi başarı ile sonuçlandı,Doktorumada MORE MALE de sonsuz teşekküler.


R.T (RİZE)

Başta bana tavsiye edildiği zaman inanmamıştım ,piyasada buna benzer ama kesinlikle benzemeyen bir sürü gida takviyesi var .Kullanınca ve farkı görünce çok mutlu oldum,Libidom çok yükseldi.


A.R (KONYA)

Prostat şikayetlerimden tamamen MORE MALE sayesinde kurtuldum.Düzenli kullandım ve hiçbir yan etki görmedim.


M.M (MALATYA)

Sperm artırmak için ameliyat olacaktım sonra MORE MALE kullanamaya başladım ve ameliyata gerek kalmadan düzenli kullanımla sperm sayım arttı herkese tavsiye ederim.


T.O (YOZGAT)

Cinsel isteksizlik vardı genç yaşıma rağmen ,tamamen iş ve stress kaynaklı ve bu yüzden arkadaş tavsiyesi alarak MORE MALE almaya başladım ve sonuçta bu ataletten kurtuldum .MORE MALE i yapanlardan ALLAH RAZI OLSUN.


U.D (URLA/İZMİR)

Sürekli yorgunluk ve halsizlik çekiyordum MORE MALE  kulllanmaya başlayınca sanki 30 yıl gençleştim..


C.U (KEMER/ANTALYA)

Turizm işinde çalışıyorum birazda hızlı hayatım var MORE MALE İ düzenli kullanamya başlayınca ereksiyon ile ilgili hiçbir problemim kalmadı ,herkese tavsiye ederim.

İyzico ile öde