OP. DR. YILMAZ SALATAN

Üroloji Uzmanı / Medikal Direktör

İlk, orta ve lise eğitimini Isparta’da tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde Tıp eğitimi almıştır. Mecburi hizmetini Tokat da tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalında Üroloji İhtisası yapmıştır. 

2003-2006 yılları arasında Kamuda, 2006-2016 yılları arsında da çeşitli özel sektör kuruluşlarında Üroloji Uzmanı ve Yönetici pozisyonlarında çalıştıktan sonra 2016 yılından itibaren kendi özel kliniğinde hastalarına hizmet sunmaktadır. 

Türk Üroloji Derneği, Türk Androloji Derneği, Türk Endo Üroloji Derneği, Ürolojik Cerrahi Derneğine üyelikleri bulunmaktadır. Bursa Tabip odasına kayıtlı olarak hizmet sunmaktadır. 

2018 yılında gelen yoğun istekler doğrultusunda, bilgi, tecrübe ve araştırmalarının meyvesi olarak; ‘’ Çocuğunuzu Kız mı istersiniz? Erkek mi? ‘’ isimli bir kitap yazmıştır. 

Yaklaşık 10 yıldır Tamamlayıcı tıp ve Fitoterapi konularında araştırma ve çalışmaları bulunmaktadır. İstanbul Yeditepe Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültelerinin ilgili bölümleri ile istişare halinde çeşitli endikasyonlarda Herbal Chemical Formüller üzerinde çalışmaları bulunmaktadır. 

2020 yılından beri Astranatura firmasının Medikal Direktörlüğünü yapmaktadır.

İyzico ile öde